Blog entry by Frederic Greenham

Anyone in the world

https://ukrainatoday.com.ua/ - https://ukrainatoday.com.ua/.

Рішення з визначеною процедурою щодо прийняття з України тимчасово переміщених осіб урядом Туркменістану не приймалося. Урядом Узбекистану не приймалися рішення щодо надання соціального забезпечення для тимчасово переміщених осіб з України. Окремого рішення щодо прийняття біженців з України Уряд Узбекистану не приймав, тому податися для отримання статусу біженця можливо в загальному порядку. Громадянин України, який вже перебуває на території Бразилії, незалежно від міграційного стану, в якому він прибув до Бразилії, може подати заяву на отримання дозволу на проживання до одного з підрозділів Федеральної Поліції. Для в’їзду до Китаю обов’язковим є отримання "Зеленого QR-коду здоров’я" в закордонній дипломатичній установі КНР. Для в’їзду в Індію, громадяни України повинні отримати візу. Всі пасажири які прибувають в РТ повинні мати довідку про негативний результат ПЛР-тесту, проведеного за останні 72 години з моменту відбору до прибуття в Таджикистан. Необхідно мати довідку про негативний результат ПЛР-тесту, проведеного за останні 72 години з моменту відбору до прибуття в Таджикистан. Водночас, ірландська сторона НЕ ГАРАНТУЄ надання безкоштовного житла після прибуття в країну на сьогоднішній день.

Окрім цього, ірландська сторона прийматиме українців, які вимушені полишити країну через війну в Україні, відповідно до Директиви Європейської ради про тимчасовий захист. Для оформлення дозволу на проживання (тимчасовий захист) - звертатися до відділів міграційної політики Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки. Громадяни України, яким буде надаватися тимчасовий захист за спрощеною процедурою, матимуть право на проживання і роботу терміном на 1 рік, а також доступ до освіти, медичного обслуговування та соціальних послуг. Зазвичай гуманітарна віза типу "Т" видається терміном від 3 до 30 днів. Відповідно до закнодавства країни усі іноземці зобовязані зареєструватися протягом 3-х днів в органах МВС. Громадянам іноземних країн, які прибувають на територію Республіки Узбекистан необхідно у 3-денний термін зареєструватися в органах внутрішніх справ Узбеистану. Урядом країни не встановлено окремого статусу «біженця/тимчасово переміщеної особи» для громадян, які прибувають з України. Отримання статусу біженця може тривати декілька років. Подорожуючі повинні подати заяву про місце перебування в Болівії. Для продовження терміну візи необхідно звернутися до державної Міграційної Служби Туркменістану подати в установленому порядку заяву та необхідні документи до закінчення терміну візи, а щодо робочих віз необхідно подати документи за два місяці до закінчення терміну візи. Якщо Ви в’їхали до Словенії по закордонному паспорту, термін якого вже закінчився або закінчується протягом наступних трьох місяців, Ви можете звернутися до Посольства України в Словенії для продовження терміну дії паспорта.

В’їзд на територію Таджикистану можливий за наявності дійсного паспорту громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого закінчується не менше ніж за 3 місяці. Необхідно прибути до Посольства України в Таджикистані, подати свідоцтво про народження дитини та фотокартку дитини розміром 3Х4 см для вклеювання фото дитини в паспорт громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків. Документами, які підтверджуватимуть мотив вїзду будуть: свідоцтво про народження, про шлюб (легалізоване або апостильоване, у випадку, якщо документ був виданий за межами Ургугваю), у випаду з цивільним шлюбом (співмешкання) - відповідне судове рішення про визнання таких відносин або нотаріально засвідчений документ, що посвідчує ці відносини (не менше 5 років) - належно апостильовані / легалізовані, якщо такі документи видані не уругвайськими компетентними органами. 2) подати документи на притулок в Чорногорії. Необхідно мати документи про вакцинацію та ветеринарний паспорт, в якому проставлені всі відповідні вакцини. Власник домашньої тваини з якою буде перетинати кордон повинен мати документальне підтвердженням проведеної вакцинації, тобто мати ветеринарний паспорт, в якому проставлені всі відповідні вакцини та оформлений докмент у ветеринарного лікаря для перетину кордону.

Діти можуть перетинати українсько-молдовський кордон з свідоцтвами про народження. ’явитись до консульського підрозділу Посольства для внесення відмостей про дитину та вклеяння фото дитини в паспорт громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків. В такому випадку Ви можете звернутися до консульського підрозділу Посольства Туркменістану в Україні із заявою про внесення до Вашого закордонного паспорта інформації про дитину. 51. Передавання військового майна з одного підрозділу до іншого в межах військової частини здійснюється на підставі наказу (розпорядження) командира військової частини (начальника штабу) за первинними документами, виданими службами забезпечення військової частини. Наявність і рух військового майна на пункті бойового постачання підрозділу відображаються в донесенні встановленого зразка. 5. У фінансово-економічному органі центру забезпечення ведеться бухгалтерський облік руху військового майна на підставі первинних документів у порядку, кадастр землі установленому законодавством України. Первинні записи у цій книзі проводяться у відповідній службі забезпечення військової частини і завіряються підписом начальника служби забезпечення. Перші два примірники цієї рознарядки направляються вантажовідправнику для виконання, третій - залишається у службі забезпечення органу військового управління. Відповідно до рішення Республіканського штабу щодо посилення протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню інфекційного захворювання COVID-19 з 15 березня 2022 року всі пункти пропуску на державному кордоні Республіки Таджикистан з Республікою Узбекистан переведено на нормальний режим. Відповідно до правил безвізового режиму між Україною та Республікою Таджикистан громадяни України можуть знаходитись на території Таджикистану 90 дні, впродовж 180 днів.